Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
freeman

Купувам Гејмпад Genesis P65

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Да не има некој сочуван Генесис П65, или за расход? Ми треба за делови. Конкретно, долната пластика од гејмпадот и тригерите да се здрави. Благодарам!
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98 и gego

Информации

Автор
freeman
Поднесена
Последна промена
Прегледи
248
На врв Дно