Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Купувам Garmin Fenix 6 или Forerunner 255/955

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам еден од горенаведените часовници со батерија и козметички во ок состојба.

Главно ќе се користи за hiking, планинарење, трчање, можеби pool/open water swimming, па добредојдени се и понуди за други модели доколку ги задоволуваат овие потреби.

Информации

Автор
Antonio Vasilevski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
50

Повеќе огласи од Antonio Vasilevski

На врв Дно