Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Kupuvam Galaxy A52s / A53

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Kupuvam Galaxy A52s / A53 ili ekvivalenten, odlicno socuvan po moznost so preostanata garancija.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно