Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goran.n

Kupuvam FM1 AMD A8-3870K cpu

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Kupuvam FM1 AMD A8-3870K cpu.

Информации

Автор
goran.n
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
447
На врв Дно