Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
G4M3R

Купувам fan splitter / фан сплитери

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Не знам дали има во нашите продавници, вака онлајн што побарав немаше.
Доколку некој има би купил две парчиња, да не ги чекам од алиекспрес.
61SOW9udaxL.jpg

Информации

Автор
G4M3R
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
119
На врв Дно