Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Купувам евтин AM4 процесор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам low end AM4 процесор, буџет 5000 ден.

Понуди пп.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
160

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно