Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spiritfly

Купувам две 3090-ки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

По разумна цена, во добра состојба се разбира.

Информации

Автор
spiritfly
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
274
На врв Дно