Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Alek7

Купувам Dock Station со DisplayLink driver

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво на сите,

Купувам Dock Station со DisplayLink driver.
Понудете доколку некој продава, или знаете каде може да најдам. Преверив во iStyle, Anhoch, и Логинг, но немаат на лагер.
Ми треба за да поврзам MacBook Air M2 (Retina) со 2 монитори. Или кажете алтернатива како би можел да поврзам два монитори на лаптопов. Фала ви!

Информации

Автор
Alek7
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
246

Повеќе огласи од Alek7

На врв Дно