Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

КУПУВАМ ДЕСКТОП КУЌИШТЕ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ништо посебно обично од постарите град прилеп

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
161

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно