Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rotkiv

Купувам Десктоп Build 500-600е

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ако има некој нека понуди build во овој ранг на цена. Може и слободно да пишете каква конфигурација би требал да очекувам за оваа цена, не сум баш во тек со цените. Препорачувам да е intel и nvidia билдот.

Информации

Автор
rotkiv
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
60

Повеќе огласи од rotkiv

На врв Дно