Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
viktorce

Купувам делови за Лаптоп Аsus vivobook X542

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам заден капак за дисплеј за модел Asus vivobook X542
Moже да биде и комплет заден и преден

Се надевам дека има дечки овде што се бават со лаптопи па ве молам да излезете во пресрет.Asus_Vivobook_15_X542UF_Ansicht2.jpg

Информации

Автор
viktorce
Поднесена
Последна промена
Прегледи
101

Повеќе огласи од viktorce

На врв Дно