Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам DDR4 8gb sodimm 3200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам 2 парчиња 8гб ddr4 мемории за лаптоп.

Понуди во ПП

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
64

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно