Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Купувам ДДР3 рам за лаптоп

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
купувам 1 модул од 4 ГБ ист како на сликата.понуда инбох

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
40

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно