Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Купувам ddr3 рам меморија за десктоп 4х4гб плочки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам рам меморија ддр3 за десктоп понуди може пп или тука. предност изглед :)

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно