Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cypher

Купувам DDR3 RAM 2x8GB за Лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам DDR3 RAM 2x8GB за Лаптоп

Информации

Автор
Cypher
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
314

Повеќе огласи од Cypher

На врв Дно