Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

Купувам CRT видео и компјутерски монитори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам CRT видео монитори и CRT компјутерски монитори и тоа следните варијанти:

1. Видеопродукциски и видео монитори за надзор, PVM/BVM модели познати по својата коцкаста форма. Пример за вакви монитори:

l5jt.jpg
s23v.gif
Sony_PVW14_front_C.png
Sony_PVM20_back-800x781.png
Sony_PVW14_side_B-800x700.png


2. Компјутерски CRT монитори со дијагонала од барем 20 инчи.

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
355

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно