Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sonic.01

Купувам црно NZXT H7 Flow

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот ми треба NZXT H7 Flow црно.
Јес да е ретко и ново ама ако некој случајно има за продажба или знае каде би можел да земам ќе ме израдува :D.
Прашав во Нексио ама немаат на залиха и немаат информација се уште кога би имале нива залиха.
Ако има некој препорака слободно пишете ми во порака, предност е ако е во Скопје.

Информации

Автор
Sonic.01
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
359

Повеќе огласи од Sonic.01

На врв Дно