Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
U

Купено Купувам CPU со 4 или 6 јадра од Intel Gen 10

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам CPU од Intel Gen 10 со 4 или 6 јадра од i3 или i5. Да не е F верзија.

Информации

Автор
Users
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
108

Повеќе огласи од Users

На врв Дно