Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AleksandarBR8

Купувам CPU Cooler

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што вели огласот понудете CPU Cooler :)

Информации

Автор
AleksandarBR8
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126
На врв Дно