Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Купувам Corsair 5000D Airflow или 4000D airflow куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво,

Ако случајно има некој вакво куќиште нека пише. Во продавнициве наши ретко добар case да се најде.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
553

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно