Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Купувам CD player за домашна употреба

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам HiFi CD player, во ценовен ранг од 50-100€, нешто како на пример Yamaha CDX950, Marantz CD-36 или слично

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
72

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно