Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Купено Купувам бел PLA филамент

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Пред да отидам до m3ds, да прашам прво тука: доколку некој има бел PLA филамент, а не му треба или му е вишок и слично, нека пише да се договориме.

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно