Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Купувам/барам било каков 4U расипан сервер/куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Неисправен - за делови
Истекува

Опис

Барам било каков 4U rackmount сервер/куќиште.
Ми треба само куќиштето реално за DIY проект што го планирам.
Помогнете ми Ве молам, со било што, пратете некоја слика.

Би платил некоја логична сума.

Информации

Автор
jugos
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
167
На врв Дно