Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Купено Купувам ATX Куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам АТX Куќиште, битно ми е да е mid tower (поголемо) да има добар проток на воздух и да е добро зачувано. Пишете понуди во ПП

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно