Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AfterMaxify

Купено Kupuvam Apple Bluetooth Keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам Apple тастатура, барам да е безжична. Предност тастатура со numpad.
MQ052

MK2A3

Информации

Автор
AfterMaxify
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
83

Повеќе огласи од AfterMaxify

На врв Дно