Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Maki_SM

Купувам Apple A1314 тастатура

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понуди во инбокс

Информации

Автор
Maki_SM
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
100

Повеќе огласи од Maki_SM

На врв Дно