Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купувам AMD 6700xt 6800 или 6800xt

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам AMD 6700xt 6800 или 6800xt.

Плаќам до 400Е во зависност од тоа дали има/нема гаранција, кутија, состојба итн.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bate Sase

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Последна промена
Прегледи
384

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно