Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Купувам ам4 матична

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво!

Купувам ам4 матична плоча основна чипсет а320 ништо посебно.идинствено важно биосот да го подржува Ryzen 3 2200g.понуда инбох

Благодарам !

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
661

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно