Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nashio

Купувам 8ТБ Диск

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ми треба 8ТБ хард диск, не ми е важна брзината (можи и надворешен, но преферирам внатрешен)

Информации

Автор
nashio
Поднесена
Последна промена
Прегледи
105

Повеќе огласи од nashio

На врв Дно