Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено Купувам 850W+Gold напојување со гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Понудете квалитетно напојување од 850W и нагоре. Мора да е Gold серија и да е со гаранција од најмалку година дена.
Без никакви оштетувања на конектори.

Буџет до 8,000 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
205

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно