Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Купувам 75% hot swappable тастатура

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Веќе некое време гледам видеа и рецензии за hot swappable тастатури.
Ве молам понудете исклучиво 75% layout, не сум заинтересиран за други типови на тастатури.
Пожелно е да има BT/Wifi опција и cherry MX Silent red switch-еви (не е задолжително).
Буџет околу 5000ден, не е ништо фиксно.

Нова е исто така опција па затоа секоја препорака/сугестија е добредојдена.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Steam.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно