Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Купувам 75% / 80% алуминумска механичка тастатура

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што вели насловот, купувам 75% или TKL алуминумска механичка тастатура.

Bluetooth/wireless пожелно но не пресудно. Може barebones, може и кит.

Keychron Q3, Keychron Q1, Monsgeek M1, Monsgeek M3 или нешто слично.

Понуди тука или ПП.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
73

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно