Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам 6та или 7ма генерација i5 или i7

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Понудете

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
799

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно