Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
doperrr

Купувам 500GB SATA SSD

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Како што пишува на насловот, купувам 500gb SATA SSD
Пожелно би било Скопје, пишете ПП : )

Информации

Автор
doperrr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
52

Повеќе огласи од doperrr

На врв Дно