Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Купувам 5.1 USB звучна

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Ако некој има за продавање екстерна звучна картица 5.1 или 7.1 што се врзува преку USB пишете. Исто ако сте виделе во МК пишете каде може да се најде. Фала.

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
247

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно