Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Купувам 4x18650 батерии

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Дечки моментално на сијалицата користам NCR18650PF, дали знаете каде може да најдам слични или појаки ако има нешто поново искочено, или некој нешто ако продава да ме исконтактира... Фала

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
144

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно