Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
baz

Купено Купувам 480-512GB SATA SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам 480-512GB SATA SSD

Информации

Автор
baz
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
179

Повеќе огласи од baz

На врв Дно