Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kire_33

Купувам 4 или 8 GB DDR3 SODIMM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Понудете 2-3 плочи рам за лаптоп ддр3 (да бидат поефтини од новите :) )

Информации

Автор
kire_33
Поднесена
Последна промена
Прегледи
191
На врв Дно