Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Купувам 34-инч монитор

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво купувам 34-инч монитор за работа, 2к или 4к понудете

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
46

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно