Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Купувам 3080; 3080ti или 3090

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Предност да има гаранција.
Понуди во ПП или вибер 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
148

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно