Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купено Купувам 3060Ti / 3070 или еквивалентен Radeon

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам една картичка, само од проверени огласувачи, у стилу Пане, Гоејдо и останати.

Плус, купувам основна A320 матична плоча за Ryzen 3100

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
224

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно