Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
1

Купувам 27-инчни монитори

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам 27-инчни монитори за канцелариска работа. Потребни ми се ист модел од било која марка. Ве молам, испратете ми понуди, монитори на старо.

Информации

Автор
1s3ct0wN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
53
На врв Дно