Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам 27" 2k gaming IPS монитор со 120-144-165hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ако некој има нека понуди. Пожелно е да е IPS ама може и поквалитетен VA.

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
237

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно