Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Kupuvam 24 inci monitor/i so hdmi,vga,dvi do 3000 den.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Kupuvam 24 inci monitor/i so hdmi,vga,dvi do 3000 den.
Nebitno dali e ips, tn ili obicen ili herci. Bitno mi e da imaat malo postolje, da imaat auto swich hdmi/dvi/vga.
Moze i eden da e. Dokolku imate i 2 takvi isti uste podobro.
Ponudete vo poraka so model i slika od nego. Prioritet Skopje.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
370

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно