Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goce03

Купено Купувам 24 инчен монитор.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам ентри левел монитор, наметет за секојдневно користење и чат-пат гејминг.
Мора да е :
 • 24 инчен
 • 1080p
 • Целосно исправен без заглавени/мртви пиксели.
 • Да има HDMI порт.
Следново е пожелно, но не е задолжително :
 • Да не е TN.
 • Да е сеуште под граранција (или што е можно понов).
Се друго во смисла на повискока фрекфенција, резолуција, конектори и итн. не е релеватно.
Буџет околу 5-6.000 ден.
Ако има некој предлог за нов монитор за некоја 1000-ка плус слободно предложите.

Поздрав

Информации

Автор
goce03
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1342

Повеќе огласи од goce03

На врв Дно