Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам 22 или 24 инчен монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Купувам еден монитор од 22 или 24 инчи, небитно каков само да е исправен. Бидејќи ќе се донира на студент предност има пониска цена.

Фала
  • Ми се допаѓа
Реакции: goce03

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
184

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно