Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stojatoni

Купувам 20 SSD Sata дискови од 120-500гб

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам 20 парчиња SSD Sata дискови
Со капацитет од 120, 240, 256 до 500гб

Користени или нови, но да се потполно исправни.
Ако има некој да понуди, можно е да се договориме и за поголема количина.
Понуди на порака.

Информации

Автор
stojatoni
Поднесена
Последна промена
Прегледи
54
На врв Дно