Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам 2 х 8Gb DDR4 3200/3000 CL16/CL15

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Понудете ако имате.

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
150

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно