Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

купувам 2 SSD за macbook Air a1466 2015 година

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
За близок клиент купувам 2 ССД дискови за Apple Macbook Air A1466 модели од 2012 и 2015 год.
Доколку имате понуда пишете ПП

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
30
На врв Дно