Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Купено Купувам 2.1 звучници 50w и нагоре

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво,

Ако на некого му фаќаат прашина 2.1 звучници за компјутер со поголема јачина пишете ПП.

По можност од Скопје.

Благодарам

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
417

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно